نسخه چاپی   ارسال به ایمیل
نصب دستگاه کلرزن هیدرومکانیکی در روستای خوشاب شهرستان میرجاوه

چاری، معاون پشتیبانی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در آیین افتتاح و بهره براری دستگاه کلرزن هیدرومکانیکی گفت:

در راستای سالم سازی و اطمینان از سلامت آب شرب، همچنین کلرزنی در حد استاندارد و ارایه خدمات مطلوب تر به روستاییان عزیز، تعداد 204 دستگاه کلرزن هیدرومکانیکی با مشارکت بانک تجارت استان تهیه گردید.

چاری با اشاره به بالا بودن جمعیت روستایی استان و پراکندگی روستاها و مشکلات تامین آب عنوان کرد: شرکت آبفار استان با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی هایی که دارد با اتخاذ تصمیمات بزرگ ضمن ارتقاء خدمات آبرسانی، چالش های پیش رو را مرتفع خواهد ساخت.

چاری خاطرنشان کرد: در حال حاضر با مجموعه اقداماتی که طی سالیان گذشته انجام شده شاخص بهره مندی جمعیت روستایی استان به 63 درصد رسیده است

وی ادامه داد: در سال گذشته 784 کیلومتر عملیات اجرایی لوله گذاری، احداث 26 باب مخزن با حجم 41 هزار و 250متر مکعب و 87 حلقه حفر و تجهیز چاه انجام شده است.

در پایان چاری اظهار نمود: کیفیت آب شرب همواره در حال بررسی است و با نصب دستگاه های کلرزن هیدرومکانیکی در روستاهای دارای سامانه آبرسانی در استان از توزیع آب کاملا سالم و گندزدایی آن، اطمینان حاصل می شود.
شنبه 11 آبان 1398 شماره خبر: 247 منبع خبر: شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان
تعداد بازدیدها 157    
آدرس لینک خبر: http://www.abfars-b.ir/Portal/Channels/fa/cms_NewNews_Show/showdetail.aspx?modid=29943&newid=11634&PageId=undefined