نسخه چاپی   ارسال به ایمیل
بهره برداری از پروژه‌های آب‌رسانی به 7 روستای شهرستان سراوان با حضور استاندار

بهره برداری از پروژه‌های آب‌رسانی روستاهای شهرستان سراوان با حضور استاندار

پروژه‌های آب‌رسانی به ۷روستای شهرستان سراوان با اعتباری بالغ بر ۱۱ هزار و ۶۰۵ میلیون ریال با حضور احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی،طرح افزایش ظرفیت تامین آب شرب روستای هوشک با اتصال یک حلقه چاه جدید و تکمیل خط انتقال به طول ۷ کیلومتر به شبکه آبرسانی روستای هوشک در دهه مبارک فجر و‌ در جریان سفر احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان به نمایندگی،از پروژه های آب رسانی به ۷روستای سراوان به بهره برداری رسید.

 با بهره‌برداری از این طرح ظرفیت تامین آب شرب روستای هوشک با اتصال یک حلقه چاه جدید و تکمیل خط انتقال به طول ۷ کیلومتر به شبکه آبرسانی روستای هوشک و با اتصال این خط انتقال، ظرفیت تامین آب شبکه به ۴۰ لیتر در ثانیه رسیده و ۴ هزار خانوار و جمعیت ۱۲ هزار نفر تحت پوشش این شبکه قرار گرفتند .

همچنین بهره‌برداری از طرح اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی به سه روستای هوشک، اسفندک و ناهوک که در مجموع برای این طرح ها   ۱۱۶۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.
چهارشنبه 23 بهمن 1398 شماره خبر: 260 منبع خبر: شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان
تعداد بازدیدها 76    
آدرس لینک خبر: http://www.abfars-b.ir/Portal/Channels/fa/cms_NewNews_Show/showdetail.aspx?modid=29943&newid=11657&PageId=undefined